| Gaby212 a întrebat:

Ca tot vine Valentine's Day... Single sau aveti cu cine sa petreceti?
Eu anul trecut cu ocazia sarbatorii asteia am pregatit un cadou pentru iubita mea, un lantisor de aur cu pandantiv pe care erau gravate numele noastre.
2 luni mai tarziu...A plecat cu tot cu inima mea, a lasta in urma un suflet gol.Acum are o relatie, este fericita si ma bucur ca el ii ofera ceea ce eu nu i-am putut oferi(material vorbind). Sper doar ca o si iubeste cel putin la fel de mult ca mine... sad

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Pentru o asemenea confesiune si urare, esti demn de toata lauda si meriti cea mai sincera apreciere a calitatilor tale... umane. Sa ai parte de sanatate si fericire?

13 răspunsuri:
| Emma30555 a răspuns:

Dragostea nu are nevoie de o zi anume pentru a o sărbători. Nu ma inspira aceasta sărbătoare. Dacă ai iubit cândva, vei iubi din nou, dar încearcă sa fi și cerebral sa nu mai suferi. Eu mi as dori sa mai pot iubi asa la modul romantic sa ma mai încânte cineva dar se pare ca nu e usor. Am prieten dar îl iubesc și ii vreau binele asa cum îmi iubesc și ceilalți prieteni mai mult sau mai puțin, nu am acea dependenta emoțională. Tu ce îți dorești, sa ai pe cineva, sa iubești, e asa importanta aceasta sărbătoare?

| DeathIncarnate a răspuns:

Heh,unele femei sunt demne de toata mila(desigur ca si anumiti barbati)

| mgtow a răspuns:

O sa-mi petrec ziua cu mercedesul meu care are peste 400 cai putere si imi tine de urat in viata asta imputita. Rabdare sa ai nu cred ca mai avem mult de asteptat si vor iesi la comanda femei programate sa ne iubeasca la fel cum ar trebui sa fie una normala in viata.

| darrio2007 a răspuns:

Te-a lasat pentru ca sarbatoarea asta nu este a romanilor. E clar ca tanjesti tare dupa ea.

| Gaby212 explică (pentru corbulalbrosu):

Eh,am si defecte.O multime...Dar pentru ea incercam sa mi le ascund. Asta nu i-a fost suficient, iar acum e cu altcineva si toata capacitatea mea de a mai iubii vreo alta femeie s-a dus naibii. sad

| Gaby212 explică (pentru Emma30555):

Imi manifestam dragostea fata de ea mereu...O tineam in brate, incercam sa o menajez cu diverse lucruri si niciodata nu i-am vorbit urat.

| Gaby212 explică (pentru DeathIncarnate):

Vrei sa imi spui ceva anume si imi faci aluzii?

| Gaby212 explică (pentru darrio2007):

Da,imi e foarte dor de ea.A plecat pentru ca pur si simplu mi-a zis ca nu ma mai iubeste...Nu inteleg cum am gesit.I-am oferit o gramada de afectiune.

| darrio2007 a răspuns (pentru Gaby212):

Poti sa faci orice daca o fata nu te mai vrea. Asa ca iti poti face o noua relatie. Poate mai buna.

| OldSoul a răspuns:

Ea ce cadou ti-a oferit atunci?

| Gaby212 explică (pentru OldSoul):

O bratara originala pentru ceasul meu favorit... Cea veche i se stricase si nu gaseam alta nici macar prin magazinele mari.

| DeathIncarnate a răspuns (pentru Gaby212):

Da,uita de ea.
Ca pare cam absurd sa te gandesti ce cadou i-ai facut tu in ziua X si ea tie acu’ 1 an.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-am considerat ziua de 14 o zi speciala, caci fiecare zi era speciala alaturi de acea persoana, in urma cu un an pana sa-i spuna altei persoane ca este noua lui jucarie.
Totusi a trecut 1 an, am vomitat 1 luna si am avut cosmaruri cateva luni bune aproape in fiecare seara, credeam ca innebunesc, am baut ca d.r.q, rar, dar cand o faceam era jale. }}} Ma uit in trecut si imi zic ce pnmmm! Acum simt dezgust, ishh. Totusi nu-l voi uita niciodata, (am fost prima, a fost primul), am invatat multe de la el si am avut momente extraordinare pana in acel moment.
Asta daca tot ti-ai spus trista poveste, am zis-o si eu pe a mea, pe scurt.
Deci single, acum consider ca e mai bine, dar cine stie...
Da pagina, un nou capitol te asteapta.