| Papusik_4304 a întrebat:

Cadouri pentru un baiat (persoana iubita)? 21 de ani! ceva idei >:! fundita+votwinking

7 răspunsuri:
| s3xy0girl20 a răspuns:

I-ai ceva ce isi doreste el de mai demult...sau semnificativ iubirii voastre:X

| RMihai a răspuns:

Ceas de mana, lantisor ceva de argint bratara. cadouri care le are pentru. mult timp pana intr-un milion sau un parfum mai de firma

| Delya_6437 a răspuns:

Un set de la avon cu un parfum si cu un gel de dus... e cel mai perfect cadou pentru un barbat/baiat... sper ca te-am ajutat love struck

| Oani a răspuns:

Un parfumbatting eyelashes fundy?

| Patra a răspuns:

Un parfum sau un telefon sau laptop.Depinde.Vezi ce nu are sau ce-i trebuie si incearca sa aflii chiar de la el ce-si doreste.Bafta

| MecAlec a răspuns:

Un prezervativ?

| aoleu a răspuns:

Un ceas.cred ca i-ar place...gandeste-te la ceva simplu si fin.