| Hirockers a întrebat:

Idei de cadouri pentru iubit/iubita?[funda]

Răspuns Câştigător
| kat0169 a răspuns:

Daca vrei sa-i cumperi ceva i-ai ceva in gen: un CD cu trupa lui preferata ( poti sa faci chiar tu unul cu niste melodii pe care aveti niste amintiri placute, sau pe coperta o poza cu voi doi), obiecte decorative, niste accesorii, parfumuri, filme ( pe care puteti sa le vedeti impreuna la el acasa, mai ales daca mai iei si niste betisoare parfumate tot cadou pentru elwinking ) sau sa iesit in oras.
De obicei la cei mai multi oameni le plac cadourile facute din suflet asa ca n-ar strica daca le dai ceva orinal facut de tine si pentru foarte rar isi face ziua ar fi frumos sa nu faceti ceva ce faceti in fiecare zi... happy
Sper ca ti-am fost de ajutor. big hug
fundita?batting eyelashes

4 răspunsuri:
| Myuu a răspuns:

Parfumul e cel mai indicat, asa cred eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O poza cu u sau cu voi intr-o rama personalizata sa mai deosebita nu stiu ceva de genu///

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ceva facut manual happy gandeste-te la brataile prieteniei... e foarte simplu sa le faci happy si sigur o sa-i placa lui sau ei happy uita-te pe net si ai sa vezi happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer si eu incerc sa gasesc un cadou pentru un baiat p care il plac...sincer m-am gandit ori la un ingeras facut dintr-un material, oricare cu niste paiete ceva sau bratarileprieteniei...