| xxxname a întrebat:

Calculatorul meu are videocarta integrata de 256 MB. Acum daca voi cumpara o alta videocarta, atunci se va impreuna memoria de la amindoua, sau va fi numai de la aceasta noua aparte?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Parca am mai raspuns la o intrebare de genul asta! deci nu poti folosii 2 placi video in acelasi timp! Daca cumperi o placa noua categoric o pui in locul celei vechi! Nu vad interesul pentru ce sa o mai pastrezi pe cea veche (cu toate ca ai putea dar nu are sens). deci nu se va ''impreuna'' memoria!