| xxxname a întrebat:

Calculatorul meu are videocarta integrata de 256 MB. Acum daca voi cumpara o alta videocarta, atunci se va impreuna memoria de la amindoua, sau va fi numai de la aceasta noua aparte?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

NU! Pentru ca placa video pe care o cumperi o montezi in locul celeilalte!

2 răspunsuri:
| solumaam a răspuns:

Daca te referi la placa video atunci ele vor fi separate...dar nu vad de ca ai nevoie de placa separata daca cea onboard este de 256 mb laughing?
Ca sa functioneze cea pe care o cumperi va trebui sa faci setare din bios cu care vrei sa lucrezi!
Apropo ...chiar sunt placi video onboard la capacitatea asta?

| xxxname explică:

Acea care este, ap este integrata, sau nu stiti ce e asta? Ea se afla in sistema, si ceea noua este altfel, fata de cea integrata...