| Robert8764 a întrebat:

Cam cat ar trebui sa aiba in cm penisul unui baiat de 16 ani?

Răspuns Câştigător
| Andraaaaaa14 a răspuns:

Pai de obicei mărimea ideală la penis se ia dupa varstă, deci dacă ai 16 ani atunci ar trebui să ai penisul la 16 cm.

| MioaraParalescu a răspuns (pentru Andraaaaaa14):

rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor
Atunci la 70 de ani o sa am 70 cm? rolling on the floor
Prea tare raspunsul tau laughing

| Andraaaaaa14 a răspuns (pentru MioaraParalescu):

Da. Si să sti ca din acest motiv se spune ca cu cat esti mai bătran esti mai bun la pat.

| piki98 a răspuns (pentru Andraaaaaa14):

Pai daca traiesc prea mult ajunge pla sa fie mai mare ca omu ce dq. oamenii de acum 3000 de ani traiau si 150 de ani inseamna ca aveau *** de 1.5m?

| Andraaaaaa14 a răspuns (pentru piki98):

Da.

| MioaraParalescu a răspuns (pentru Andraaaaaa14):

Imi plac raspunsurile tale laughing
Ar trebui sa te faca astia expert TPU.

| piki98 a răspuns (pentru Andraaaaaa14):

Ce desteapta esti mancate-ar puricii

| Andraaaaaa14 a răspuns (pentru piki98):

Pai să sti că sunt. Si daca pe mine mă mananca purecii pe tine sa te manance păduchi.

| Anghel_Ciprian_1989 a răspuns (pentru Andraaaaaa14):

Si daca ai 40 de ani inseamna ca penisul trebuie sa aiba 40 de cm. ma faci sa rad

| Aliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii a răspuns (pentru Andraaaaaa14):

Pe naiba..copii cand is mici. la un an nu au puta de 1 cm raised eyebrows depinde de organism. dar la 16 ani normalul ar fi cam 15-16, si incaodata, nu-ti creste p*** odata cu varsta! P.S. nu esti chiar atat de despteapta..paduchi, in fraza scrisa de tine, e corect scris cu doi iwinking

| Maryan_Voicu_1993 a răspuns (pentru Andraaaaaa14):

Si la 40 de ani? are 40 de cm?

| Andraaaaaa14 a răspuns (pentru Aliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii):

Poate nu sunt chiar asa de desteaptă, dar nici tu nu esti. Dacă erai deşteaptă iţi dădeai seama că eu am glumit cand am spus acele lucruri şi că am răspun la intrebare la batjocură. Pur şi simplu am răspuns în acel fel la intrebare pentru că mi se părea o întrebare tampită.

| tr3ig a răspuns (pentru Andraaaaaa14):

Pai daca se ia in functie de varsta inseamna ca pe la 90 de ani ai un metru in pl? cine v-a invatat chestia asta? nu ati vazut si voi studiile romani au in medie 14-15 cm

| Sugi1Scula a răspuns (pentru Andraaaaaa14):

Tâmpita pentru tine, frate ce cauta fete proste ca voi pe websiteul asta, de ce dracu wa intereseaza pe voi intrebarea asta, e special facuta pentru baieti proasta dracu

34 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Intre 9 cm si 18-19 cm.

| cristi55544 a răspuns (pentru Brigaela):

Brigaela tuu mai convins esti proasta rau. daca un penis in medie are 12, 14 cm.cum poate avea 19 la 16 ani?

| Brigaela a răspuns (pentru cristi55544):

La 16 ani, penisul poate fi la dimensiunea lui de adult (ar trebui sa fie). In mod normal, dimensiunea penisului este cuprinsa intre 9 cm si 20 cm, iar media in Romania este de 13-13 cm. Cum se poate? Pai putina logica elementara ne invata ca daca 9 oameni au 12 cm si unul 20, media este de 12, 8 cm. Este destul de simplu, incearca sa faci un efort si sa intelegi. Nu e greu, e chestie de claa a doua primara, aritmetica banala. Nu sunt eu proasta, tu n-ai nici macar informatii cate sa treci clasa a doua, dar te dai specialist. Bietul de tine, e rau de tot sa ajungi in halul asta si sa nici nu iti poti tine gura

| cristi55544 a răspuns (pentru Brigaela):

Tu ai vazut vreun pusti la 16 ANI cu penisul de 19 cm? nu le mai da informatii eronate ...pt k ii pui in niste situatii nasoale.de teama de neincredere, multe, dar se vede ca nu gandesti. MAJORITATEA ADULTILOR AU PENISUL DE 13 CM CHIAR TU AI SPUS! ESTE O MEDIE!

| Brigaela a răspuns (pentru cristi55544):

Da, am vazut, chiar multi. Daca vei cauta pe TPU, vei vedea ca sunt enorm de multi. Dupa 16 ani pensiul creste foarte putin, maxim 1-2 cm. Omul m-a intrebat care este normalul, nu media. daca are un penis de 18 cm, dupa parerea ta are un handicap. Dar nu e adevarat, e normal ca penisul lui sa aiba intre 9 si 19 cm. Nu inteleg de ce te supara asta, nu face concurs cu tine si nu incearca sa te umileasca, nu e cazul sa te simti atins de asta. Inteleg ca pentru barbati e ingrozitor sa stie ca e posibil sa existe un penis mai mare decat al lor, dar trebuie sa depasesti complexul asta si suferinta pe care ti-o produce si care te face sa fii atat de frustrat si agresiv.

| Ando1dul a răspuns:

Eu la varsta ta o aveam cam de 30

| VirtualWorld a răspuns (pentru Ando1dul):

Fugi ba si te împușcă, da cine esti tu ba zeul cailor? Hai ca m-ai spart cu asta. Unu, ești roman ba, doi, la romani nu le cresc mai mult de 23 cm

| Maryan_Voicu_1993 a răspuns:

Maxim 14 cm

| slowswag a răspuns:

| pursisimpluAlex a răspuns:

Iti e frica ca o are mica?sad si n`o sa-ti placa intreaba-l smug

| Roland_Szekely_1987_VBCh a răspuns:

Este vreo 3 cm.

| bogdandinro a răspuns:

Pai un penis matur are 18 cm in erectie deci calculeaza.>>

| Anonymous95 a răspuns:

14 / 15, eventual 16

Eu unul am observat ca la mine e direct proportional cu varsta laughing

| BioCore a răspuns:

La 16 ani inca nu se poate spune ca ai penis.

| piki98 a răspuns (pentru BioCore):

Ma esti nebun? de la ce varsta ai penis? de la 40 de ani? nu va mai dati voi adulti si ziceti de ala cu un an mai mic ca voi ca e copil. vreau sa stiu si eu ce ai la 16 ani?

| BioCore a răspuns (pentru piki98):

Ai "pishpirel"

| piki98 a răspuns (pentru BioCore):

laughing)))

Răspuns utilizator avertizat
| qDeff3nS a răspuns:

Pai maxim 20

| andreealexandra99 a răspuns:

Daca esti fata n-ar trebui sa ai penis... daca esti baiat trebuie sa fie in jur de 3 cm, dar nu conteaza marimea ci cum il folosesti

| Albanandreea a răspuns:

15-16 cică