| titangyuri a întrebat:

Cam ce mare e penisul la un baiat de 19 ani? adica ce dimensiuni ar trebui sa aiba?

Răspuns Câştigător
| vάĝàвøήτ a răspuns:

Dimensiune normala 15-17 si grosime vreo 7cm

12 răspunsuri:
| Lilia2621 a răspuns:

14-15 cm

| alinpocris10 a răspuns:

Cat sa o faci fericita happy Nu conteaza marimea doar ce stii sa faci in pat. App sa nu o ai sub 8 cm ca nu simte nimic. Zona sensibila la femeie pleaca de la 6 cm.

| catalin94 a răspuns:

15-17 cm este marimea normala a penisului...insa nu asta conteaza, trebuie,, folosit'' cum trebuiewinking

| TheBirdOfTheHermes a răspuns:

Alţii mor de grija foamei.secetei.crizei.iar alţii cât trebuie să aibă penisul.
Fiecare cu ce îl doare...

| giulian9 a răspuns (pentru TheBirdOfTheHermes):

Daca tu duci lipsa de penis nu trebuie sa iti para rau de grija altuia`

| TheBirdOfTheHermes a răspuns (pentru giulian9):

Să mori tu? Ca să te surpind o să îți zic că mă surprinde prostia ta.
Și nu îi port nici o grijă pentru că deoarece fiindcă NU ÎMI PASĂ!

| giulian9 a răspuns (pentru TheBirdOfTheHermes):

Bla bla ...bla ...hai nu te mai oftica ~

| Valy93 a răspuns:

Eu am 19 ani si e de 17 cm. Si fostii mei colegi si actualii cam la fel, la cifra apropiata (subiect barbatesc) smug dar din proprie experienta stiu ca e mai important sa stii s-o folosesti decat sa tragi de ea ca s-o lungestiwinking

| giulian9 a răspuns:

16 - 17.cm

| relly1 a răspuns:

Fa-o sa se simta bine ia si tu in acelasi timp si totul este bun

| 中华人民共和国 a răspuns:

20-22 centimetri