| 23ndjdmxla a întrebat:

Cam cât costă cel mai scump test de sarcina? Dar cel mai ieftin?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

- Test de sarcina One Test tip banda, 1 bucata, Onedia 1, 50 Ron.
- Test de sarcina stilou Jet Barza ultra sensibil, Biotech Atlantic USA 15, 00 Ron
- Test de sarcina cu determinarea saptamanii Viola, Care Diagnostica 17, 00 Ron
Gama de testere este foarte variata ca modele dar si ca pret, insa practic toate testerele indiferent de marca sau producator functioneaza exact la fel de precis si de eficient. In privinta specificarilor practicate mai nou de tot mai multi producatori in printa calitatii produsului catalogat ca fiind : extra, ultra, mega, super, hiper, sensibil si ca poate fi folosit din a 8-a! zi, (Test de sarcina cu determinarea saptamanii Viola, Care Diagnostica
17, 00 RON) reprezinta de fapt o minciuna sfruntata, nerusinata fiind de fapt o gaselnita lipsita de orice baza reala si are unicul scop de a scoate cat mai multi bani din buzunarul....proastelor care musca ''momeala''. big grin

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Intre 1 leu jumate si $25

| alina2k18 a răspuns:

Tu faci aici studiu de piata? Ahahahhaaha
De la 1.5 lions pana la 24
www.farmaciatei.ro/viata_sexuala/teste_sarcina/