| anonim_4396 a întrebat:

Cam pe la cati ani termin liceul, facultatea, tot ce trebuie ca sa devin avocat/medic/judecator, etc?

Vreau sa stiu cam pe la cati ani voi putea face un copil fara sa imi intrerup studiile.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dupa ce termini facultatea la voi este regula aceea doi ani pe langa un judecator pentru practica, deci ai avea timp dupa terminarea facultatii ca nu te incodeaza sa faci practica insarcinata fiind.

3 răspunsuri:
| theodoraafi a răspuns:

Pe la 29-30 de ani...

| juniper a răspuns:

Mai putin de 30 de ani, vei putea face copil dupa ce iti termini studiile ca altfel asa urla.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumesc pentru fundita!