| GreatLife a întrebat:

Cand ai descoperit ca esti gay? Bineinteles, intrebarea se refera la cei gay, nu faceti misto. Sau de ce nu. bi. Raspundeti anonim, stiu ca altfel preaputini au curajul. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| crackiswack a răspuns:

Cat de dragute sunt reactiile oamenilor cand vine vorba de subiectul asta.Se vede clar ca au fost crescuti intr o familie indoctrinata, crescuti cu biblia intre craci.Religia este un fals, o metoda de manipulare in masa care din pacate si azi are efect. Faptul ca cineva alege sa fie cu o pers de acelasi sex, e problema lui si nu vad rostul reactiilor demne de Vadim Tudor.La 19 am inceput sa ma joc pe ambele fronturi. Avem o singura viata, sa ne satisfacem toate curiozitatile.

13 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Trebuia sa pui si intrebarea anonim ca primeai poate mai multe raspunsuri anonime.si nu imi place cum te-ai exprimat.asta nu se descopera se simte, realizezi, nu stiu. thinking

| Narcis2007 a răspuns:

Mai bine va sinucideti, e mai bine pentru toata lumea

| adriana996 a răspuns:

Asta se descopera in jurul varstei de 17-18-19 ani. Daca te simti atras de un baiat sau respectiv o fara sau de ce nu amandoua iti dai seama ce orientare sexuala ai.

| pyma a răspuns:

Sunt curioasă cum aţi reacţiona cei care sunteţi atât de agresivi împotriva homosexualilor, dacă vi s-ar întâmpla ca copilul vostru să fie homosexual? Şi fără fraze de genul "mie nu are cum să mi se întâmple", nimeni nu e scutit de nimic pe lumea asta.

| Vladuthz a răspuns:

Unde esti tu hitler?

| sweetgirl9 a răspuns:

Hai ca e misto intrebarealaughing))

| GreatLife explică:

Si ce sa facem daca asta simtim? Sa ne sinucidem?

| ihavenoidea a răspuns:

Realizezi pe la 15-16 ani,dar manifestarile apar de mic. Te indragostesti pur si simplu si cu o persoana de sex opus te simti incomod, la fel cu s-ar simti o fata hetero cu o tipa sau un respectiv un baiat. Vin de la sine, nu studiezi sau astepti sa vezi cum esti la 19-20, apar in adolescenta, de fapt, le realizezi atunci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La fel si eu am avut prima relatie la varsta de 13 ani dupa care mi-am dat seama ca sunt diferit de ceilalti baieti. Viata merita traita nu conteaza ce esti trebuie sa simti fericirea chiar daca esti gay sau nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut, sunt Sebi, bisexual, cam la 17 ani, la strand, in Oradea, acum am 22...sunt la stadiul de fantezie, bisxual inactiv. Te ajuta cu ceva?

| naprazzznic a răspuns:

Cu stima si respect pentru toti gay din Romania, sunt niste fenomene ciudate care fac de ras religia, sunt niste distrusi care imita surubu si piulitza de acelasi sex! parerea mea e sa va legatzi toti cu ata de degetu mic si sa va aruncati in wc-u, ca eu voi veni din urma sa trag apa! cautati-va femei, nu va mai frecati unu de altu!

| pok a răspuns:

Foarte mare grija cu sapunelu

omule vrei ca toata viata asta sa fi privit ca un ciudat? revino. ti!

| unionjack a răspuns:

M-am gândit foarte mult la lucrul ăsta și din câte îmi aduc aminte am știut că sunt gay de pe la vârsta de 10 sau 11 ani, deși, întradevăr, mi-au mai trebuit câțiva ani după aceea până am reușit să realizez care sunt toate implicațiile a ceea ce înseamnă să fii gay. Dar de la început am știut că sunt diferit.