| Georgeeeeeeeee a întrebat:

Când ai spus ultima oară sincer 'te iubesc'?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ieri, mamei mele.

28 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Seara trecută.

| BlancaFantasma a răspuns:

Acum un an i-am zis fostului iubit, era primul si ma rog ce stiam eu atunci.aia n`a fost dragoste oricum.n`am iubit niciun baiat niciodata.n-are rost sa zic ca pe mama o iubesc de la pamant pana la cer chiar daca nu ii zic ea stie asta.

| devilll a răspuns:

A trecut cativa ani.

| ankappa a răspuns:

EU?
hmm.
Mamei mele ( noaptea trecuta la ora 24 printr-un mesaj )
Dar tu cum de nu ai reusit sa iubesti pana acum?

| Georgeeeeeeeee explică (pentru ankappa):

N-am găsit tipa aia, căreia să-i spun asta. dar o să apară, sunt sigur.
U2 - I still haven't found what i'm looking for

| Tzutzik a răspuns:

Azi de dimineață mi-am sunat iubițelul și i-am adus aminte că-l iubesc nespus și am mare nevoie de el.
iar tu?

| logatcamembru a răspuns:

Tatalui si mama ierilove struck

| psycho771 a răspuns:

Astazi. Le amintesc in fiecare zi celor pe care'i iubesc ce simt happy

| Mysteryossa a răspuns:

De fiecare data cand vb cu iubitul meu ii spun.si el face la fel. ultima oara cand am facut-o a fost acum jumatate de ora

| andreutza93 a răspuns:

Azi,iubitului meu inainte sa plece la lucru. tu?

| Nolkyz a răspuns:

Singura persoana careia i-am spus "te iubesc" a fost maicamea. atat. in rest, nu are rost sa-mi racesc gura degeaba.

| DomnisoaraLove a răspuns:

Buna! Pai eu nu spun niciodata "te iubesc", daca nu e sincer, nu ma lasa inima sa spun un "te iubesc"nesincer.
Decat sa ma prefac, mai bine nu mai zic deloc...In fine. nu e cazul mheu sa nu spun "Te iubesc"!

| DomnisoaraLove a răspuns:

Si da ultima data am zis acum 10 min.

| coliflor a răspuns:

Eu spun asta dimineata la prima ora si seara la ultima ora, nu stiu altii cum sunt...dar tu?

| Georgeeeeeeeee explică:

Cred că e rândul meu să răspund. bună întrebarelaughing. n-am zis de ceva vreme asta. recunosc, cred că n-am iubit încă cu adevărat. şi nu mă refer la prieteni, părinţi şamd.

| Georgeeeeeeeee explică:

Cred că e rândul meu să răspund. bună întrebarelaughing. n-am zis de ceva vreme asta. recunosc, cred că n-am iubit încă cu adevărat. şi nu mă refer la prieteni, părinţi şamd.,

| anonim_4396 a răspuns (pentru Georgeeeeeeeee):

Bine ca schimbi tu regulile jocului la final waiting. Ce iti mai place phbbbbt.
Ultima oara cand am zis te iubesc sincer a fost acum 4 ani, primului meu iubit.

| pinguuina a răspuns:

Nici nu mai imi aduc amintesad

| DeeaDee a răspuns:

Acum 3 zile...Si probabil ca un timp nu o sa mai zicwinking cuiva te iubesc.nu am cui...si degeaba spui.

| swagMeOutBitch a răspuns:

La fel.singura persoana pe care o iubesc e maicamea si nici p aia nu prea cand ma apuca crizele

| Velq a răspuns:

Prima oara cand am spus-o. Atunci cu siguranta a fost din suflet. Mai apoi, sentimentul s-a diluat.

| Jonny007 a răspuns:

Niciodata unei prietene, sincer... nu cred ca am ajuns acolo...

| Judas6k a răspuns:

Anul trecut prietenei,si in fiecare zi mamei,pentru ca or ce-ar fi, ea ma iubeste cu adevarat, si e mama mea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu iubesc pe nimeni, deci de ce aş zice?

| ÐÿÅ a răspuns:

Acum un an am spus ultima oara SINCER "te iubesc"...

| sorina18 a răspuns:

Acum 2 zile prietenului meulove struck

| elenush90 a răspuns:

În copilărie am spus de mai multe ori, insă cred că o făceam inconștient, la fel ca majoritatea lucrurile pe care le fac copiii. Ultima dată a fost acum un an. În perioada aceea chiar credeam ca e sincer, insă de ceva timp am început să am mari indoieli în aceasta privință, nu cred că era ceva veridic. Însă mai devreme sau mai târziu, cred că ne vine tuturor randul sa spunem si aceste cuvinte. (Vorbim din punct de vedere sentimental. Desigur că pe mama o iubesc cel mai mult, chiar dacă ii spun mai rar. Cred că important e sa simti, nu neapărat să te și exteriorizezi.)

| danad a răspuns:

Aseara am spus "te iubesc"...