| LeeMinHo00 a întrebat:

Cand ai spus ultima oara te iubesc si cui? V-a fost greu sa faceti acest lucru?

13 răspunsuri:
| mihaelaa18 a răspuns:

Aseara i-am spus prietenului meu ca il iubesc, si nu mi-a fost greu, pentru ca in acele momente i-am spus ce am simtit happy

| FemeiaPisică a răspuns:

În urmă cu câteva luni cuiva pe care îl consideram prieten meu, dar mi-a demonstrat că nu îmi este prieten.

| LaLaura a răspuns:

Azi dimineata la 4 iubitului meu care pleca la munca ( i-am spus prin telefon). Imi este un pic mai greu sa imi spun sentimentele partenerului deoarece ne-am reimpacat dupa o despartire, si am un pic de teama ca o sa ma deschis si o sa ma raneasca din nou.
Dar iubirea este si tristete nu numai fericire si trebuie sa accepti, ca sa iubesti trebuie sa intelegi ca poti fi si lovit si totusi chiar daca stii ca poti sa fi ranit, sa iubesti pur, pentru ca nu regreti ceea ce faci, ci ceea ce nu faci, si daca nu te implici, nu ai cum sa iubesti cu adevarat.

| LoveSleep a răspuns:

Te iubesc!
Acum 3 secunde.
Nu, deloc.

Alte întrebări?

| Doub a răspuns:

Demult, foarte demult.thinking

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Acum cateva minute i-am zis sotului meu cat de mult il iubesc si il ador, ma face asa fericita! Il iubesc asa cum e, si e al meu. love struck
Si nu mi-a fost greu, el trebuie sa stie asta. smug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimanui niciodata.

| Kyılε a răspuns:

Acum ceva timp. Lui Kamy. Deloc.

| KamaSutra a răspuns (pentru Kyılε):

Si eu te iubesclove struckkiss

| BizSinir a răspuns:

Facebook-ului rolling on the floor Tocmai ce l-am dezactivat sad si da mi-a fost greu dar i-am spus: "Te iubesc dar trebuie sa luam o pauza" laughing
Vorbesc serios!batting eyelashes

| GeorgianaMdg a răspuns:

Cand eram mica i-am spus unui amic ca il plac si el a fugit si i-a spus mamei lui. De atunci nu imi mai exprim direct sentimentele laughing)

| Rodica25 a răspuns:

Acum cateva ore iubitului meu si nu, nu mi-a fost greu deoarece i-am spus ceea ce a simtit in acel moment!

| DenisCCG a răspuns:

Daca te intereseaza... i-am spus mamei mele acum o ora si nu mi-a fost greu deloc.