| ashley26pink a întrebat:

Cand ati avut primul vostru sarut adevarat?(ma refer nu la jocuri sau provocari etc.)

15 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, primul sarut adevarat a fost la varsta de 13 ani, a fost un sarut foarte emotionant, mi l-a dat baiatul cu care sunt acum, il iubesc foarte multhappy. De atunci a trecut 3 ani jumate; acum cand imi amintesc ma amuz cat eram de timida si ce rusinoasa eram de fata cu el, bine acum insa e altcevahappy.

| Alisa a răspuns:

La 17 ani si ceva cu actualul iubit. love struck

| Farcas a răspuns:

Pe la 12 ani love struck
Am mai avut inainte un prieten dar care nu insemna mai nimic.La 12 ani l-am cunoscut pe iubitul meu din prezent cu care am avut primul sarut adevarat si de neuitat love struck
Am fost despartit timp de 3-4 ani, dar acum ne-am regasit din nou si suntem foarte fericiti.Alaturi de el am avut primul sarut adevarat love struck

| RaSpUnS.pT.vOi a răspuns:

Primul meu sarut s-a nascut din "Adevar sau Provocare" laughingla 15 ani!

| 16.laura.16 a răspuns:

La 15 ani:X

| AnAiLuI a răspuns:

Primul meu sarut a fost frumos :Xbatting eyelashes
si acum imi amintesc :X =~p :X
a fost ceva frumos :X
care nu se spune se simte devil

| StopTheWar a răspuns:

Poi...Aici nu prea terbuie sa ma bag. Dar am avut o prietena cu care m-am sarutat prima data. A fost sOopEr!:X...Pacat ca am luat mononucleoza(boala sarutului) de la ea. E adevarat ca a fost cam nasol.Ne cunoscusem doar de 1 oralaughing

| eubahhh a răspuns:

La 14 ani...cu prima mea iubyre.cu el sunt de 3 anii aproape love strucklove strucklove strucklove strucklove struck

| Glamour612 a răspuns:

12.in fine acum am 13laughing

| elementz a răspuns:

La 12 ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 13 ani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 11 si 4 luni si 27 de zile la ora 21 40 sau 45

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La gradinita

| sonia_3318 a răspuns:

crying nup e corec
nu nu nu crying
eu am 11 ani si 7 luni
si eu vreau sa ma sarut!
chiar vreau!
cred ca folosesc metoda adevar si provocarehee hee

| Adelina309 a răspuns:

La 16 ani big grin