| croissant a întrebat:

Cand baietii se excita ii dor? E adevarat? De ce?

Răspuns Câştigător
9 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Ajunge sa doara testiculele destul de tare, doar daca excitatia se prelungeste, intensifica si nu se finalizeaza cu ejaculare! Se poate rezolva prin masturbare manu propria sau cu ajutorul pertenerei, sau se ia un calmant!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ii doare, nu ii dor, mai interesant sexul decat gramatica ce sa ii faci.

Si nu, nu doare nimic

| RAY a răspuns:

E placere ce sa doara

| sofisis a răspuns:

Ii doare daca dupa ce se excita nu se elibereaza. Dar nu iti imagina ca le ies matele de durere. E o durere suportabila.

| Mussette a răspuns:

Ca sa simta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

II doare, nu ii dor. Si raspunsul este nu. Apare un disconfort dupa perioade mai lungi de excitare, nu durere propriu-zisa. Bine, nu stiu in cazul starurilor porno, unde trebuie sa stai erect cateva ore, cum sta treaba...

| Xpressurself a răspuns:

Este o expresie mai degraba. inseamna ca este foarte tare si gata de distractie pentru ca esti sexy. restul depinde de tine

| ZebraGalbena a răspuns:

Tu cand te exciti te doare?
Nu?
Ti-ai raspuns la intrebare.

| Anton_Robert_1978 a răspuns:

Nu stiu rxsact de ce.dar este ff adevarat.