| Dni_Deni_1999 a întrebat:

Care sunt locurile unde se excita baietii?

Răspuns Câştigător
| andreea19931986 a răspuns:

Pai un sarut lung pasional si mainile tale in acelasi timp sa se miste pe gatul, fata si coborand in jos mai este si zona perineului unde acolo orice barbat se excita asa ca un sex oral si nu uita de perineu si sigur il faci sa se urce pe pereti

17 răspunsuri:
| lplostonyou a răspuns:

Acolo jos, stii tu unde happy

| mihai69 a răspuns:

Eu mă excit cel mai bine în dormitor, dar aproape la fel de bine și pe plajă, vara. Mai ales la 2 Mai sau Vama Veche. tongue

| Emilian65 a răspuns:

ATENTIE! Tot corpul unui baiat este plin de locuri unde se excita.

| Danysan a răspuns:

Baietii nu au locuri unde se excita ci unu singur.Eu te sfatuiesc sa ii faci sex oral iubitului si sa vezi cat de excitat o sa fie.

| Lawliet14 a răspuns:

Personal am observat ca eu ma excit de la striptease. Eu pe scaun, ea dansand in jurul meu si pe mine.

| grab a răspuns:

Depinde ce faci cu excitatia lui dupa aia... daca e asa flower-power incearca un sarut mai pasional si un parfum de calitate. daca nu mai poti fara sex in seara aia e o singura varianta: go down!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In afara de penis si "oo" nu imi vine in minte alt loc.

Răspuns utilizator avertizat
| lăngătinemereu a răspuns:

Add lui misubasci big grin!

| lăngătinemereu a răspuns:

Daca doresti raspunsuri corecte da add la misubacsi

| SerenaSmiley a răspuns:

Gat, piept, organul genital, fese. De multe ori cam in aceleasi locuri in care se exita si fetele

| Malvin2012 a răspuns:

Poti incerca pe mine...
Imi place la ****/****!

| Ginandros a răspuns:

Zonele erogene la barbat sunt plasate in diferite locuri, depinde de fiecare persoana in parte. Poate fi zona erogena zona gatului, zona din spatele urechilor, pieptul, buzele etc. Dar intr-adevar, zonele erogene sigure la barbat sunt ariile din jurul organelor genitale. Dar si acolo trebuie "actionat" cu atentie, pentru ca s-ar putea obtine o reactie nedorita.

| jane24 a răspuns:

Baietilor le plac sa ii iei usor pe la gat, sau poti sa ii iei direct jos