| ThisGirlIsForYou a întrebat:

Cum se excita baietii?

Răspuns Câştigător
| Lore14785 a răspuns:

Omule am murit de ras cand ti-am citit comentariul... fazele cu sa iti pui pieptul peste al lui daca ai si sa-l tragi de par daca nu e chel au fost criminalelaughing)

4 răspunsuri:
| BRG a răspuns:

Află

| egjrewiogjaeifjaepfpjagfegwregeyhrt a răspuns:

P0i cand ai cat mai putine haine pe tine. cand te j0ci cu c0c0sul l0r cand te freci ( scuze. expresia dar n-am gasit alta ) cu pici0rul de pici0rul lui etc

| ladylola a răspuns:

Cind ii saruti pe git, musti de buze, atingi pe spate sau zgirii daca ai unghii )

| Dav7id a răspuns (pentru ladylola):

Sarutu' pe gat, dupa caz, nu toti ne excitam asa.muscatul de buze culca ce ai in pantaloni,e prea dureros si daca nu e durero nu prea isi are rostul,atinsul pe spate nu prea vad rostul,daca e iarna esti imbracat gros si pana ajungi la piele,in pat merge ca sa iti mai creasca pofta ici'colo,zgariatul merge numai in pat, plin de dorinta sa dai tot din tine, sa te zgarie pe spate inseamna ca ii place si vrea mai repede.un fel de acceleratie.Si cine a pus intrebarea era mai bine sa exemplifici, cand vrei sa exciti baiatu'...peafara doar sa stati pe o banca sa stai pe el sa iti pui pieptu'(daca ai)peste al lui si sa te apesi pe el...un fel de pompa tu te apesi si lui i se scoalawinking,,,sa-i pui mainile pe pieptu' lui chiar daca n-are.o sa simta ca iti place corpul lui si iar o sa i se scoale,sa ii pui mana pe picior cat mai aproape de zona si sa il mangai,daca nu e chel sa il tragi de par cand il saruti,dar usor sa nu ii smulgi parul, delicat, dar pervers si saruturi cat mai pasionale.inseamna iar ca il doresti cu tot ce inseamna el.In pat in schimb iti vin ideile fara sa le gandesti tongue.Mai afla si tu practicand. oricum baieti sunt foarte deschisi cand vine vorba de asta(si la fermoar). Salut.

| Lore14785 a răspuns (pentru Dav7id):

Omule am murit de ras cand ti-am citit comentariul... fazele cu sa iti pui pieptul peste al lui daca ai si sa-l tragi de par daca nu e chel au fost criminalelaughing)