| hUnTERRRRRR a întrebat:

Cand cineva te intreaba cat rezisti in pat se refera la cat timp trece pana iti dai drumul sau cum?

8 răspunsuri:
| epurasu a răspuns:

Da cand te intreaba cat rezisti se refera cat timp dureaza la tine de cand incepi pana te termini! (iti dai drumul )

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Se referă la actul sexual. Un bărbat mai potent sau mai experimentat poate să repete actul sau să îl prelungească.

| hUnTERRRRRR explică (pentru sadrian46):

Cum adica sa repete, schimba prezervativul si o face iar sau cum?

| sadrian46 a răspuns (pentru hUnTERRRRRR):

Da, așa, sunt bărbați potenți care o fac, stau un pic și o iau de la capăt. Iar poate că femea obosită sau satisfăcută dorește o pauză. Dacă nu, ea trebuie să reziste, de acolo vine întrebarea - cât reziști la pat.

| Emilian65 a răspuns:

Se refera la perioada ce se scurge de la penetrare pana la ejaculare si iesire din vagin.

| Andreeush a răspuns:

Se referă la cât ține actul sexual.

| Rhea44 a răspuns:

Nu we refera cat de multi poti as dormi

| Toteu78 a răspuns:

Eu rezist și 12 ore la pat. Când sunt mort de oboseală...