| anonim_4396 a întrebat:

Cand esti virgin? daca faci laba mai esti virgin? ajutor pentru un prieten de-al meuwinking

7 răspunsuri:
| TheUnForgiveN a răspuns:

Daca introduci penisul in vaginul mandrei nu mai esti virgin.Bafta!

| xlollypop a răspuns:

1.da,mai esti
2.numai ziceti "pentru prietenul meu"k sunteti penibili e clar k e vorba despre voi...si daca nu era pentru tine adica erai informat de ce a trebiut samaipui intrebarea.eu acum nu vreau sa te superi ti-o zic pentru viitor ca sa fie maibinewinking;*

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca mana ta seamana cu o piz.da atunci nu mai esti virgin.

| KamyKaze666 a răspuns:

Ba copi numai speriati baiatu' sau prietenul baiatului
El este fata mare acum ca sa stii laughing
Virgin esti pana la primul contact sexual si mana nu se pune ca "organ feminin al reproduceri"
P.S: Si daca la uni este nu vreau sa le vad urmasi laughing

| Denis777 a răspuns:

Sti cum se spune prima partenere e mana nu nu mai esti virgin

| Denis777 a răspuns:

Daca ii deseneaza maini doi ochii zici ca e vielaughing

| Ovidiu11 a răspuns:

V-o faceti unu' la altul? Lasa fraza cu "prietenul meu" ca e veche si jalnica la fel ca intrebarea asta de copil de sasa anisori.