| kinga_9984 a întrebat:

Cand iti dai seama ca esti cu adevarat indragostita?happy...plz vreau rasp chiar nu stiubig grin

Răspuns Câştigător
| Alynutzaaa a răspuns:

Atunci cand faci ceva si te simti vinovata, ii spui ce ai facut! (sau si mai bine nu prea faci chiar daca inainte erai obisnuita sa fii mai perversa )!

Esti cu adevarat indragostita atunci cand prietenului tau ii sunt gasite defecte de ceilalti si tu nu reusesti sa le observi sau treci cu vederea peste ele!

Esti indragostita cand simti ca ai da orice sa nu-l pierzi!

Esti indrgostita si atunci cand el chiar daca nu iti raspunde cu iubire si prefera pe altcineva tu ii respecti decizia pentru a sti ca este fericit!

Se spune ca daca suferi dupa iubire atunci nu ai cunoscut iubirea adevarata! big grin

Milka?

4 răspunsuri:
| Gabitsza a răspuns:

Pai atunci cand ...il vezi si incepe inima sa-ti bata mai tare si sa ai fluturasi in stomac.sa numai ai pofta de mancare.sa stai cu gandul doar la el.sa ti se para cel mai frumos din intreaga lume si sa ti se para ca el are totlul perfect.ca vorbele lui sunt cele mai frumose.sa numai ai chef nici de prieteni nici de parinti nici de lectii.de nimic si te gandesti mereu cat de frumos arata si ce bine v'ati potrivi...asta este dragostea adevaratawinking succes s'o gasesti si vei sti pentru ca merita cu adevarat :*

| beautifulkiss a răspuns:

Buna iti dai seama cand esti cu adevarat indragostita candaunci cand il vei simti multi fluturasi in stomac, mereu te gandesti la el si la felul cum te priveste, iti vorbeste.Gand vorbesti cu el parca simti ca sunteti doar voi doi.Cand ajungi acasa esti foarte fericita si nu ai chef de nimic decat sa stai sa te gandesti la el, sa iti imaginezi ca sunteti impreuna, ca va sarutati si ca formati un cuplu frumos.Cam astea se intampla pentru ca asa am patit eu. A fost o singura iubire adevarata si de durata la mine.
P. Sbig grinragostea adevarata se gaseste cu greu, de fapt pare ca atunci cand esti indragostit de multe ori esti cu adevarata, dar de cele mai multe ori este doar o atractie fizica. Sper ca te-am ajutat.

| semy a răspuns:

Simti ca vrei sa fii cu acea persoana in orice moment simti fluturi in stomac cand o vezi, iti bate mai tare inima, te simti cu adevarat fericta, astea le vei simti singura cand te vei indragosti cu adevarat

| Kamy99 a răspuns:

Pff.de obicei incepi prin a te gandi numai la el, il visezi day dreaming, te uiti dupa el, crezi ca e cel mai frumos din lume cel mai dragut si crezi ca e viata ta laughing faci planuri de viitor, visezi erotic cu el si apoi chiar esti indragostita! smug