| Cristyn a întrebat:

Când iubirea îţi este refuzată...cum reactionezi?

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pai eu nici nu vreau sa am iubire am destul cu viata asta pe care mi-a dat-o dumnezeu

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Pey eu una nu investesc sentimente pana nu am o relatie si sunt sigura ca respectivul tine la mine! E mai sanatos asa si evit situatii de genul ''dragoste neimpartasita''.

Deci previn situatiile astea tocmai ca sa nu sufar ca fraiera dupa unul care nu merita!

| Razvan a răspuns:

Nu ma bag in gura lupului de buna voie.Astept sa mi se ofere dragoste apoi ofer. E riscant sa fi tu cel care e indragostitthinking

| nobody_9468 a răspuns:

Gasesc eu altu', desi nu de fiecare data merge asta!
Caut alta...incerc s'o fac sa nu existe, nu mia investesc sentimente.

Bafta.

| Pacala a răspuns:

Imi vad de treaba, normal. Sunt destule fete pe lume, de ce as sta sa-mi mananc unghiile ca mi-a fost refuzata iubirea?happy

| Damian a răspuns:

Cu o depresie acuta

| Cristyn explică:

Dady:nici eu nu cred ca merita! Ced ca e foarte greu sa iubesti pe cineva, care nu poate sa-ti raspunda la sentimentele tale:-(

| Christina a răspuns:

Sunt suparata cateva zile, dar imi trece. Dupa altul, tot altul vine oh go on! :*

| Loryoficial a răspuns:

Te tai la vene! incepi si fumezi un joint, si numai vorbesti cu nimeni!
apoi plangi si plangi si iti dai seama ca nare rost! apoi te duci la o persoana cu sex opus[fata sau baiat] si te combini cu aceea persoana doar ca sa uiti de persoana pe care o iubesti cu adevarat!

sper ca tziam fost de folos!big grin

| Deea_1734 a răspuns:

Eu eventul ma inchid in sine o perioada in acest timp sint mai pasiva nu vorbesc cu nimeni si stau mai mult singura, dupa aia incep sa-mi revin la normal e drept ca cu greu, pe urma imi vad de viata mea si merg mai departe, ca doar nu se termina lumea daca un baiat nu ma iubeste!