| vladinhoVLADUTZ a întrebat:

Cand iubita iti spune ca s. a indepartat putin de tine dar mai zice ca te iubeste tot mai mult ce sa mai intelegi? Mi. a zis ca s. a indepartat putin de mine dar ma iubeste in continuare la fel de mult. Ce sa mai inteleg din vorbele astea?

4 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Asta e tipic femeiesc.Pur si simplu iti spune, subtil, ca ceva nu merge.Probabil nu se mai simte implinita cu tine, nu ii dai destula atentie sau deja nu mai stie in ce directie o ia relatia voastra.

Vorbeste cu ea.

Elianna
| Elianna a răspuns:

Trebuie să înţelegi că lucrurile au început să scarţaie între voi! Ca ea a început să se uite prin jur! Posibil să nu fii gasit pe altcineva, ÎNCĂ, dar va căuta!
Cel mai bine este s-o întrebi ce a vrut să zică!

| MâţaD a răspuns:

Pare-mi-se ca pentru un timp vrea sa o lasati mai usor cu relatia, dar vrea sa iti spuna ca nu intentioneaza sa va despartiti, epntru ca tu sa nu crezi ca vrea sa-ti dea papucii.

| IouKnowIt a răspuns:

Eu cred ca are si ea nevoie de un pic de timp liber doar ea...si daca ea zice ca te iubeste poate chiar asa.Eu zic sa ai si u un pic de incredere in ea.bft.