| cristina_6683 a întrebat:

Eu ma inteleg super bine cu prietenul meu. dar fosta lui pritena imi tot zice sa ma despart de el ca isi bate joc de mine ca se foloseste de mine si din astea. si o alta colega de la mine din clasa a fost cu el dar nu se iubeau. s-au pus de caterinca. el a avut de ales intre mine fosta lui prietena(dia) si colega mea de clasa(marina) si ma ales pe mine. el e super sweet ma tine in brate, ne sarutam imi spune ca ma iubeste din 2 in 2 min si din astea si zice ca ar face orice pentru mine. El zice ca dia si marina sunt geloase. Ce credeti? dau fundita daca imi dati un raspuns cat mai explicit va rog.Pa XoXo

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai amindoua stau la tira pentru cind va fi liber.

11 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Daca iti spune ca te iubeste din doua in doua minute, te minte. In primul rand ca pareti a fi impreuna de cateva luni, adica de prea putin timp ca sa te poate iubi cu adevarat. In al doilea rand, ca iubirea adevarata nu se declara din doua in doua minute. Probabil te place si are impresia ca tu asta vrei sa auzi din doua in doua minute.

| User a răspuns:

Din 2 in 2 minute?raised eyebrows Are duracell sau ce?laughing

| SufletDeCopil a răspuns:

Cele doua sunt geloase si incearca doar sa va despartaoh go on
Nu le lua in seamawinking :kisskisskiss Iubitiva mult :*:*:*

| emy_8408 a răspuns:

Cred ca este geloasa dia pentru ca te-a ales pe tine si nu pe ea iar acum incearca sa isi bage coada inte voi pentru ca probabil nu suporta ideea ca te-a ales pe tine si pentru ca vede ca voua va e bine si sunteti happy.eu zic sa nu iei in seama ce spun ele, daca u zici ca te intelegi bine cu el atunci nu vad problema, numai in cazul in care ti se pare tie ceva suspect la el atunci sa incepi sa ai dubii. sper sa iti fie de folos... pupici

| cristina_6683 explică:

Bine am exagerat din chiar din 2 in 2 min dar totusi destul de des...

| mistikk a răspuns:

Poi pune-le la incercare adica vorbeste cu prietenul tau si prefacetiva ca v-ati despartit si vei vedea reactia lor pentru a sti sigur ca asta vor apoi fale in ciuda big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic ca pana la iubire mai aveti de trecut prin multe, copii. happy "te iubesc" nu se spune din 2 in 2 minute.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa ceti zice inima ...niciodata sa nu te iei dupa gura lumii

| diana a răspuns:

Nu le asculta pe ele. Tu fa ce crezi.
Daca il iubesti, ignora-le.

| clady_5716 a răspuns:

Ce sa zic, ar trebui sa cauti mai multe informati despre el! Poate sa minta chiar si Dia, chiar si el! Poate ar trebui sa o crezi pe Dia deoarece stie ce zice pentru ca a fost cu el! Baieti pot fi inselatori!

| iulia_6953 a răspuns:

Atata timp cat el se comporta cu tine si nu iti da motive sa te indoiesti de el cele doua nu conteaza... ele sunt invidioase tu ai ceea ce isi doresc ele. stai cam be happy