| LittleTweety a întrebat:

Cand ma atinge un baiat ma excit puternic si de multe ori am si orgasm, si ma simt penibil din cauza astastraight face Cum fac sa nu se mai intample?

Răspuns Câştigător
| Andr3yCzz a răspuns:

Eu as zice sa consulti un Psiholog ...aceste probleme nu se rezolva asa de simplu!

18 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Baga`te intr-o bila de plastic si nu mai lasa nici un baiat sa te atinga.laughing

| Libelle a răspuns:

Si cum faci? vorbesti? ofteeezi?! gemi?!

da penibila(pardoon.sensibila)mai esti...

| Азбука a răspuns:

Ideea asta ti-a venit tot in tramvai?
Macar aceea cu uciderea babei, era haioasa.
Fa bine si nu mai abera...

| Pacala a răspuns:

Da` unde te atinge baiatul ala de ai orgasm, mama?:p plus... cat de mult dureaza atingerea aia?laughing hai, ne lasi?smug

Răspuns utilizator avertizat
| Snow a răspuns:

Nu cred ca exista asa ceva. Poate tu esti o exceptie, sau poate exista si nu stiu eu. Sa te exciti inteleg, dar sa ai si orgasm no wey!

| piktor a răspuns:

Nu ajungi la orgasm asa usorlaughing
sau te si f00te cand te atinge de zici ca ai orgasm?

| greenmile00 a răspuns:

Care parte sa nu se mai intample? orgasmul... sau sa te simti penibil? laughing)

| greenmile00 a răspuns:

@teroristu... nu o mai invata la d-astea laughing) ca au mai prins-o odata colegii in baie laughing))

| FreakyFred a răspuns:

DoarUnCopil de acord!

| DoarUnCopil a răspuns:

Impusca-telaughing

| DoarUnCopil a răspuns:

Impusca-te fato rolling on the floor. imprumuta un "pistol"smug

| Ucigasuldeprostie a răspuns:

Orgasm by touch! That's a good one! laughing

| luvieere a răspuns:

Dita, zi-i să nu te mai atingă thinking

| teroristu_7134 a răspuns:

Incearca sa te masturbezi mai des

| RoseNightmare a răspuns:

Nu te mai uita la atatea filme pornolaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Omoara*te!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai du-te la baie si dati doua palmelaughing)