| SexyChick a întrebat:

Am o intrebare care ma framanta de cateva zile laughing. Am incercat sa ma masturbez de cateva ori si nu simt absolut nimic. straight face am fost si relaxata si chestii dar nimic.Insa cand sunt cu un baiat si ma atinge sau ma saruta ma excit foarte repede straight face care ar fi explicatia?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sfat number one : Niciodata nu pune poze cu tine la profil atata timp cat postezi astfel de intrebari. Dupa aceea vei venii sa te plangi ca la scoala isi bat joc colegii de tine ca te-au recunoscut pe un site.winking
cat despre masturbare, ai incercat alte metode decat introducerea degetului? Sunt fete care nu pot ajunge la orgasm prin introducerea degetului, si au alte metode : se freaca de diferite obiecte, in acelasi timp, atingandu-si anumite parti ale corpului. Ai destul timp sa te descoperi, don't worry happy.

6 răspunsuri:
| georgegs a răspuns:

Ori.nu.sti.sa.te.masturbezi,.ori.nu.te.excita.asta,.

| Happyness a răspuns:

Toata lumea se excita la atingerile prietenei/prietenului sau etc.pai nu te mai masturba.

| ticu a răspuns:

Nu prea stiu. uitate la ceva pornosaguri si dk nu merge pune-l pe el sa te excite si...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Of! alta problema grava si serioasa totodata! laughing
Oare asta sa fie preocuparea de baza si cea mai importanta a tinerei generatii?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur ai accesat locul care trebuia? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vreai sa primesti placere de la masturbare, mai intii de a masturba, baga un deget in fund, si apoi in gure, si poti sa masturbezi sanatoasa