| Andreishmek a întrebat:

Cand ma masturbez daca ejaculez foarte repede e bine sau rau in unele cazuti ejaculez repede

4 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Ejacularea precoce e un lucru frustrant invata sa o controlezi daca vrei o partida de sex de succes

| knoxfcsb a răspuns:

In general primul numar se duce repedehappy
asta e la mintea cocosului sex ai facut pana acum?laughing)

| Addeeee a răspuns:

E de foarte raauu laughing) Fugi la medic, cine stie ce boala ai si tu. happy

| xMikyZ a răspuns:

Pai daca te masturbezi, si esti satisfacut bine, normal ca ejaculezi repede. E posibil chiar sa ai probleme ( nu stiu sigur ). Treci pe la medic sa te consulte si vei afla. Bafta happy