| Mihai1351 a întrebat:

Cand ma masturbez trebui sa tin penisul incordat sau nu? Pentru ca deseori nu ejaculez si de fapt urinez

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Tine l in priză

| mastadont a răspuns:

În momentul ejaculării, mușchii care se ocupă cu asta sunt acționați din reflex, nu ai putea opri procesul nici dacă ai vrea acest lucru o dată ce ejacularea a început. E ciudat faptul că urinezi în loc să ejaculezi, încă nu am mai auzit de asemenea lucru. Părerea mea e să consulți un medic urolog, e posibil să ai vreo problemă, însă doar un specialist te poate lămuri exact.