| Eugeniusu a întrebat:

Cand ma sarut cu prietena ejacuez putin in chiloti, doar un picur, este normal asa ceva? Adica in fiecare zi cand o intalnesc se intampla. Si aproape mereu imi ramane treaza dupa primele saruturi.

Si inca o intrebare mai am: pot face sex si fara prezervativ, sa ejacuez afara cand simt ca imi vine? Adica este riscul mare?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Acel picur se intampla frecvent la baieti, lipsa experintei sexuale isi spune cuvantul.

Cat despre sex fara protectie, categoric nu! Taman picatura aia care iti cade tie acum in chiloti, se va scurge in vaginul ei si o poate lasa insarcinata, deci, nu sexului fara prezervativ!

| corbulalbrosu a răspuns:

Deoarece te exciti mult prea repede si mult prea intens, ceea ce este normal la varsta ta apare respectiva ejaculare necontrolata. De asemenea, este cat se poate de normala si mentinerea penisului in stare de erectie pe intreaga perioada cat esti cu prietena deoarece simpla apropiere de ea te excita si ca urmare penisul ramane in erectie. In nici un caz nu artrebui sa incerci "placerile" oferite de un sex neprotejat deoarece tu nu iti poti/nu esti in stare sa-ti controlezi deloc ejacularea. Vei putea sa faci sex neprotejat doar peste cativa ani cand vei ejacula doar in momentul dorit de tine. Multa sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Este normal ce ti se intampla cand saruti iubita. Sexul fara prezervativ prezinta un mare risc de a laa iubita gravida. Deci nu incerca sa faci sex neprotejat.

| kandaraki a răspuns:

Ejeculezi dupa sarut fiindca nu ai avut inca contact sexual, ai emotii si te exciti foarte repede. CUm iti vei incepe activitatea sexuala si vei face sex cat mai des, acest fenomen va disparea, te vei excita doar de la saruturi si nu vei mai ejecula, vei face sex.

Poti face sex fara prezervativ, riscul e destul de mare, pentru incepator si asa emotional ca tine nu e recomandat.

In rest succes!

| ambicio a răspuns:

Este ceva normal acel picur
Este riscul foarte mare