| nuimipasa a întrebat:

Cand ma sarut cu prietena mea mi se scoala si de obicei curge putin lichid spermatic fara sa imi dau seama. sunt virgin. e cumva un inceput de ejaculare precoce?

6 răspunsuri:
| Bogdan1o a răspuns:

Este absolut normal, este lichid seminal, iti curge din cauza ca te exciti prea tare, nu inseamnca ca vei suferii de jaculare precoce

| eluboy13 a răspuns:

Mi se intampla acelasi lucru, chiar as fi curios sa aud parerea unui specialist big grin
[P.S. Mie nu de la saruthee hee Dar atunci cand o luam in brate, si imi statea...Sau cand o mangaiam fain,etc]
Anyway, astept raspuns, Pusii :*!

| tensazangetsu a răspuns:

Nu-ti fa griji totul e in ordine dupa ce o sa incepi sa faci sex nu o sa mai curga

| Grasudincripta a răspuns:

Stai linistit, este un lichid care ajuta la lubrificare...

| nuimipasa explică:

Ei ma rog si cand o sarut sau cand o tin in brate si ne mangaiem... am dat un exhappy... astept un rasp

| Serapis_Asius_1989 a răspuns:

De unde iti curge, cand te saruti? din gura?