| Xanor a întrebat:

Cand ma uit la vlogurile lui Mimi, Andra Gogan si oricare vlogherita si mama ma vede imi spune de ce te uiti la fete, eu ii spun ca este doar un vlog dupa care ea spune cine este ea si ce intentii ai uitandu-te la acest video, stiu ca va pare ciudat dar asa am trait toata viata eu nu cunosc o alta mentalitate decat a parintilor mei, tin sa precizez ca sunt religiosi dar eu nu sunt asa ca ei, intrebarea este ce sa-i spun mamei ca sa nu ma mai cicaleasca cand ma uit la o fata online? Ea crede ca daca ma uit la fete o sa vreau sa fac sex cu ele pentru ca ei mereu imi spun un verset biblic unde spune ca cine se uita la o fata o pofteste in inima lui si tin sa precizez ca am 20 de ani

8 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Daca ai 20 de ani poti sa te uiti la pornache cat doresti. Preferabil fara stirea parintilor tai, ca nici ei nu-ti comunica de cate ori se masturbeaza.

| LPCTSTR a răspuns:

Te-ai gandit pana acum sa "zburatacesti" din cuibusorul parintilor?
Asa ai avea libertatea sa faci si sex, sa ai jucarii sexuale si sa te uiti la câte ploade terminate vreiwinking

| aXy99 a răspuns:

Raspunsul este simplu.
Nu te mai uiti la vlogurile alora. Te invata de bine maica-ta.
Sau daca chiar insisti, cand intra parintii in camera, schimba fila, uita-te la altceva.

| SG1995 a răspuns:

Mută-te frate, de ce pla mea mai stai cu ei?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intrebarea e: de ce se mai uita mama ta ce vloguri vizionezi la 20 de ani? rolling on the floor

| Xanor explică (pentru anonim_4396):

Pentru ca e pocaita si la intrunirile unde umbla o invata sati verifici copiii in tot ce fac chiar si la varsta de 50 de ani

| anonim_4396 a răspuns (pentru Xanor):

Pai de la 18 in sus, atata timp cat respecti legea, ai dreptul la propriile decizii happy

| GouDidodino a răspuns:

Uită-te la vloguri cu baieti si poate asa nu se leaga de tine