| moftuliki a întrebat:

Cand o faci pentru prima oara stiti la ce ma refer :d iti curge sange sau a treioa oara iti curge.am auzit ca dupa a 3 oara.asa este?

Răspuns Câştigător
| cretzufinish a răspuns:

La mine nu a curs deloc. Depinde de himenul fiecareia, daca e unul eleastic (de obicei la cele care fac sport, sau chiar la cele slabe- cazul meu tongue ) nu iti curge deloc.

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Sangele curge cand se rupe himenul, adica la prima penetrare. daca nu curge atunci sange, inseamna ca himenul este elastic si se va rupe probabil la prima nastere. A treia oara nu curge sange, fiindca nu exista nici un motiv sa curga.

| catthshshshs a răspuns:

Nu este obligatoriu sa curga sange de la prima data.Depinde mult de himenul fiecaruia. E posibil sa curga a zecea oara sau delocwinking

| MikyMi a răspuns:

Da.sangele curge in momentul cand se rupe himenul, acu depinde si de himenul fiecarei femei, dar de regula la toate se rup din prima si curge sange!

| 61n4 a răspuns:

Se intampla sa nu curga mereu happy cazul meu... fericit. acum depinde de fiecare. eu stiu ca prima data big grin poate a 2-a...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi s-a intamplat sa curga sange a doua oara...depindethinking

| dumbravagaby a răspuns:

Da curge sange prima oara.