| darkelf45 a întrebat:

Cand o fata devine furioasa. cel mai bun raspuns fundoi

Răspuns Câştigător
| Anileda a răspuns:

Cand ii spui ca e proasta!

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cand o enerveaza cineva sau depinde de factorii pe care o face sa aiba acel stres de nervi

| Libelle a răspuns:

Cand ii vorbesti la misto.sau te superi degeaba.sau lasi lucrurile nerezolvate, faci ceva si daca iti cere explicatii nu i le dai.eu atunci ma enervez rau de tot.

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Cand o enervezi

| Ирина19 a răspuns:

Cind esti indiferent, cind o iai la misto, cind nu-i raspunzi la tel, cind stai cu alte fete afara cind nu e cu tine, cind ii raspunzi greu pe mess

| Amy90 a răspuns:

Cand e provocata big grin

| mario a răspuns:

Cand o faci c***a, tarfa, panarma.zdreanta.catea,jigodie.

| MICHAel a răspuns:

E ca si cum ai intreba cand se umple un pahar cu apa laughing) atunci cand pui apa asa si cu fata cand are motiv se infurie fara sa inervii tu

| IoanaSalvatore a răspuns:

Cand te indoiesti de virginitatea ei laughing))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand ii spui ca e grasa laughing)))))))

| laura_5685 a răspuns:

O fata devine furioasa cand e luata peste picior sau cand nu te comporti gentil