| Andreixxx01 a întrebat:

Când o femeie matura te prinde de mana ce vrea să zică cu gestul asta?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Vrea sex cu tine sau sa te tina pe post de relatie stabila. Daca e pensionara are nevoie de ajutor

| Andreixxx01 explică (pentru mgtow):

Crezi că vrea SEX? Faza e că suntem rude

| mgtow a răspuns (pentru Andreixxx01):

Fiind ruda nu, are drag de tine

| Andreixxx01 explică (pentru mgtow):

E fina mea. Nu rude de samge

13 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai aruncat ceva pe jos decat sa arunci la un coș de gunoi.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Poate nu vede bine baba

| ItIsAlright a răspuns:

Fii mai detaliat. Ce fel il prinde de mana?

| Andreixxx01 explică (pentru ItIsAlright):

Eu stăteam cu mâinile în buzunar și ea mă prins de încheietura un amândouă mâinile cu degetele incrucisate

| Celcestietot a răspuns (pentru Andreixxx01):

Ei, în cazul asta nu a vrut să fugi laughing!

| xilef123 a răspuns:

Prinde-o si tu de mana si vezi cum reactioneaza,
imitarea comportamentului celeilalte persoane, e cea mai buna metoda sa-ti dai seama despre cum stau lucrurile

| Andreixxx01 explică (pentru xilef123):

Mă gândeam să i pun mana pe fund

| xilef123 a răspuns (pentru Andreixxx01):

Iti vei lua o palmă 100% si va iesi prost daca nu a avut intentii sexuale,
fă ce ti-am zis si daca ai interptetat prost cand te-a luat de mana, nu va avea niciun fel repercursiuni gestul tau de a o lua de asemenea de mână;-)