| MariusDeejay a întrebat:

Cand o sa gasesc si eu marea iubire? Daca mai este asa ceva, am 32 ani si nimic

Răspuns Câştigător
| Michaeel a răspuns:

Așteaptă ca pana la urma apăre ea! Era vorba aia "mai bine aștepți ani ca să cunoști persoana potrivita decât sa stai ani cu cea nepotrivita" nu cred ca suna asa dar sper ca ai înțeles la ce se referea. Toți avem un suflet pereche, alții îl găsesc devreme iar alți niciodată. Dacă ai 32 de ani ești încă tânăr și poți găsii multe femei serioase care sunt de odată cu tine ca vârstă. Cu siguranță este o doamna pe la servici care îți face cu ochiul happy cunoaște oameni noi si pana la urma o vei cunoaște și pe cea care îți va fi marea ta dragoste.

| MariusDeejay explică (pentru Michaeel):

Nu am colege doar cu iubit sau maritate

12 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Fratelo, burlacia e deliciul vietii, aventuri de-o noapte distractie gagici faine

| Sofer a răspuns:

Încearcă online. Facebook, badoo, tinder sau dacă nu ieși în oraș si pune ochii pe o fata.

| ancaval a răspuns:

No, lasă, încă ești fecior, ai vreme și de iubire. Stai liniștit! Vine ea, când nici nu te aștepți, pe la...70 de ani! laughing

| aumih16 a răspuns:

Depinde! trebuie sa astepti! nu trebuie sa te grabesti!

| aumih16 a răspuns:

Ca nu pierzi trenul! autobuzul! metroul!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai avut vreo relatie pana acum?

| MariusDeejay explică (pentru anonim_4396):

Da

| anonim_4396 a răspuns (pentru MariusDeejay):

Si a fost relatie serioasa? Daca da,atunci tu poate mai ai sperante,dar grabeste-te! Tinder,nu recomand,ca nu prea gasesti relatii serioase pe acolo! Gandeste-te la ce hobby-uri ai si incearca sa mergi in locuri publice unde se practica acel hobby! Sau si mai simplu, apuca-te de sala si baga-te si tu in vorba cu o tipa pe-acolo, poate se formeaza ceva! Daca ai avut relatie ar trebui sa fie ok, ca asa cum ai avut una, mai poti avea si alta! Dar grabeste-te!

| brokxy a răspuns:

Vreau sa va spun sa nu va grăbiti intr-o relatie. Eu asa am făcut! Şi rău am făcut..Nu cunoşti persoana... O relatie este mai mult decat sex si doar sex.Mai vrem să si avem ce vorbi cu persoana cu care vrem să imbătrânim.

| aumih16 a răspuns (pentru brokxy):

Ai perfecta dreptate! mai bine astepti sa vina persoana potrivita in viata ta! decat sa te potrivesti cu o persoana nepotrivita!

| aumih16 a răspuns (pentru brokxy):

Si acum sincer pana si site-urile matrimoniale sunt false! daca ar fi adevarat! ai avea acea relatie cu persoana respectiva! dar de fapt nu e asa! e gen te place pe un site! dar in realitate nu!