| anonim_4396 a întrebat:

Cand o sa intalnesc o persoana pe care sa o iubesc si sentimentul sa fie reciproc? straight face

Răspuns Câştigător
| scooby98 a răspuns:

E greu dar la un momentdat se intampla totul e sa ai rabdare si vei gasi un\o baiat\fata care sa te iubeasca la fel de mult ca tine big grin

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Depinde,de multe ori nu se intampla asa

| NevastuicAaA a răspuns:

La momentul potrivit.Toate au timpul lor.Noi doar ne urmam destinul.

| Adryan17 a răspuns:

In mod normal, intre 15 si 60 de anibig grin ( se poate...)

| Bubulin4ik a răspuns:

Cind o sa vina timpul!

| DaRkMist69 a răspuns:

Candva...winking

| h3r a răspuns:

Când n-o să mai cauți!
Așteaptă să te găsească ea, probabil te-ai săturat să fi dezamagită de ceea ce ai căutat, apoi ai rămas pe loc.
Speră și ai încredere, nu mai accepta pe oricine alături de tine.

| AleXisAleXis a răspuns:

Nimeni nu iti poate spune o data si un minut exact atunci tu vei iubi si vei fi iubita! nu, nu se va intampla asa.
Vei fi iubita si vei iubi cand te asteptai mai putin, atunci te va lovi iubirea adanc si sigur.
Nu`ti fa griji, mai devreme sau mai tarziu va aparea. Mai bine mai tarziu decat niciodata!
Ai grija de tine

| buburuza2007 a răspuns:

Aici nu te pot ajuta cu nimic, pentru fiecare este cineva acolo pus sigur, iti spun din propria experienta, si cand te astepti mai putin apare si iti insenineaza ziua, asteapta si o sa vezi ca nu ai facut-o in zadar