| anonim_4396 a întrebat:

Cand prietena ta ajunge sa faca facultatea in alt oras decat cel in care locuiesti tu si ajungeti sa va vedeti doar in weekend, cum poti sa-ti dai seama daca in timpul saptamanii cat e plecata aceasta nu si-o trage in schimb cu altii?

9 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Off,esti doar gelos si paranoic.E normal,ca abia acum te obisnuiesti cu faptul ca e mai mult plecata.Dar deja ar trebui sa ii acorzi mai mult credit!

Intelege ca trebuie sa iasa si ea,sa lege prietenii,sa se distreze, sa invete, etc.Aceleasi lucruri le-ai face si tu.

De inselat,e greu de spus. Daca o stii deja curva, iti dau dreptate, dar altfel...respect-o!

| mona a răspuns:

Daca e actrita buna nu ti dai seama,dar ar fi totusi cateva semne,te ignora in cursu saptamanii, cand o suni incearca sa fie cat mai scurta conversatia, ti se pare distanta si nu da semne ca i ar fi dor de tine si de momentu revederii

| greenish a răspuns:

Pai.daca nu ai incredere in ea, de ce mai stai cu ea?

| trăncănici a răspuns:

Las-o-n treaba ei, că dacă vrea să o facă, o face şi cu tine de mînă!

| Lavinia218 a răspuns:

Daca ai incredere in ea nu ar trebui sa iti pui astfel de intrebari! iar daca nu ai incredere in ea, de ce mai continui relatia?

| Lovelly4YOU a răspuns:

M-as bucura sa fiu in situatia voastra. O data pe saptamana... Ganditi-va ca exista si oameni care nu se vad luni intregi, si ar da orice pentru un weekend...

| Crissena a răspuns:

Ceva se schimba, se ascunde, raspunde altfel, in intimitate e ceva schimbat. iar in rest - este mai expeditiva. de regula. dar asta nu inseamna ca si trebuie sa fie asa big grin

| eabhei a răspuns:

Sunt de acoord cu lavinia daca te iubeste sunt sigura ca nu face nk si daca nai incredere in ea despartitiva dragostea impune sacrifici si incredere si iubire bine inteles daca n-ar fi astea n-ar mai exista relatie deci mai bine ai incredere in ea. sau daca tot nu ai parerea mea este sa te duci o data acolo si sa nu-i zici. sa vezi in ce ipostaza o gasesti

| cipri83 a răspuns:

Daca ai incredere in ea esti un fraier, fii sigur ca-si cauta si pe acolo sa si-o traga cu vreunu, ca doar nu e sfanta