| pinkobsession a întrebat:

Bunahappy as dori sa imi iau un caine si nu stiu ce sa fac imi cum sa procedez pentru a il invata sa isi faca nevoile doar afara si nu in casa iar eu in timpul saptamanii sunt in oras iar in weekend sunt plecata la tara si nu stiu cum sa il fac sa ma intelega ca in amandoua locurile unde mergem trebuie sa faca afara happy Va rog ajutati-ma dau funda happy :* promit!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| NoNameJunior a răspuns:

Bună,pinkobsession!
uite aici:
http://www.dresaj-caini.ro/......-casa.html
Baftă!

2 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Ai grija...un caine are nevoie de multe. daca nu ai timp...nu-l lua sa-l chinui!

| AnotherCatWoman a răspuns:

Mai bine ia-ti o pisicawinking