| Ruthmelissa a întrebat:

Cand prietenul meu incepe sa ma atinga ma gadil foarte tare si incep sa rad.El mi-a spus gen ca asta e datorita terminatiilor nervoase si ca e de bine daca ma gadil, cica o sa fie norocos cel care o sa ma aiba.Ce vrea sa zica prin asta?

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Rasul tau poate deveni ''contagios'' pentru cel catre iti va excita zonele erogene si respectiva persoana sa nu se poate abtine in a te excita cu si mai multa ravna si determinare si din acest motiv tu sa ajungi in pragul lesinului din cauza placerii extreme. big grin

| HadesSs a răspuns:

Vrea sa zica ca o sa fii usor de satisfacut, adica o sa ajungi usor la orgasm.