| ing3rd3mon4u a întrebat:

AM O PROBLEMA MARE. Doar ce ne'am impacat de revelion. SI prietenul meu dupa maxim 3 zile incepe sa aiba o stare aiurea sa imi zica ca nu are chef de vorba, ca vrea sa se uite numai la seriale, cica il enervez. Dar l'am intrebat cu ce? si a zis cu tot.
SI in dimneata asta i'am lasat offline cu neata.ca doar ce m-am trezit si avea la status ca doarme si de odata cica : nu ma mai deranja, numai imi scrie.

Ce credeti ca are? ce pot face? Cum trebuie sa ma comport?

Răspuns Câştigător
| Luori a răspuns:

Meriti macar o explicatie. Se pare ca nu e dispus sa ti-o ofere, deci asculta-l si ofera-i ce doreste : libertate. Nu vrea sa discute cu tine, sa te auda, sa stie de tine, deci ce rost are sa mai stai dupa el? Nu vad ceva gresit in comportamentul tau, deci consider ca nu ai gresit, insa al lui lasa mult de dorit. Nu te apreciaza; vezi-ti de viata, fara el. Sa regrete cand s-ar trezi, daca se va intampla. Sau doar nu te doreste, si e atat de las si slab incat sa nu ti-o poata spuna. Faptele sale vorbesc.

3 răspunsuri:
| katerina96 a răspuns:

Eu as zice sa il lasi in pace cateva zile, o trece printr-o perioada mai dificila. ori a fost doar o avetura cele 3 zilethinking

| SimoDR a răspuns:

Exact asta ar trebui sa faci: sa il lasi definitiv si irevocabil. Cred ca impacarea asta de revelion a fost doar ca sa aiba cu cine sa se distreze, sa nu fie singur. De aici vine si o alta idee, anume ca nu il place nici o alta fata, prin urmare nu are de ce sa iti para rau daca scapi de el. Ai putea sa ii lasi un ultim mesaj, asa ...sa il enervezi si anume: " faca-se voia ta, ramai asa cum esti, singur si parasit" laughing Si daca va incerca sa iti mai vorbeasca dupa asta, indiferent ce ar invoca, nu va trebui decat sa ii servesti un ingnore total.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este clar ca te-a folosit doar de revelion.Renunta la el definitiv.Mult noroc.