| anonim_4396 a întrebat:

Oare de ce ma gadil foarte tare? Daca cineva da sa ma atinga asa incet, ma gadil foarte tare! Spuneti-mi va rog oare din ce cauza?

Răspuns Câştigător
| dulc3'maria a răspuns:

Pe mine cand ma atinge iubitul ma gadil rau de tot. el ma atinge si usor rau asa ca un fulglaughingel imi zice ca nu ma gadil.ma excitlaughingla tine nu stiu ce e. poate asa te gadili tuhee hee

5 răspunsuri:
| dulc3'maria a răspuns:

H3 h3laughingdEea nu imi zice ca nu ai fost niciodata excitata.laughing

| dulc3'maria a răspuns:

Merci de funditalove struckte pupic

| broscutsaaa a răspuns:

Numai excitate p`aici rolling on the floor
In legatura cu intrebarea... cred ca nu are nicio explicatie, asa ma gadil si eu, la o atingere tresar [ si am unele momente in care tip laughing ].
Nu cred ca e mare chestie oricum. tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

laughingBrun3talaughing, mersi pentru raspuns:*. O sa-mi pun si eu iubitu sa ma gadilelaughing, cred ca ma zbat foarte tarelaughing.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

SShy eu:X:*Brun3ta