| brunett3 a întrebat:

Cand se indragostesc, fluturii ce simt in stomac?hee hee

7 răspunsuri:
| zuzu a răspuns:

Cand fluturii se indragosteesc.
eventual simt oameni is stomac?rolling on the floorlaughinglaughing

| Akira a răspuns:

Fluturasilaughing

| Claudia_1526 a răspuns:

Da, e obligatoriu, doar un gand la persoana respectiva si o iau razna

| Matt_1772 a răspuns:

Oameni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce fluturi visezi! trezeste-te la rialitate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Muste

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oooo, nuu.Nu simti niciun fluturas, chiar daca te indragostesti nebuneste.Alte semne iti indica asta cum ar fi:nu il vezi decat pe el, vezi ceva la el mai diferit, nu iti mai pasa de nimic in jur, te gandesti numai la el, si mai ales daca e dragoste la prima vedere. oBservi ca frizura lui e cea mai tare(chiar daca nu e ) sau chestii din astearolling on the floor fundita?