| umbrax a întrebat:

Oare si fluturii cand se indragostesc simt oameni in stomac?

23 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Probabilitatea este MARE!

| CastraveteMurat a răspuns:

Și totul într-un univers paralel...

| CautNume a răspuns:

Oare cand un magar ragaie ceilalti ii zic "Esti un om!"? thinking

| NoNameJunior a răspuns:

Întreabă-i.big grin

| Bitzy a răspuns:

Normal. happy
Dar unii oameni simt lilieciwinking

| Alyra a răspuns:

Eu cred că simt albine.hee hee

| CutenessOverLoaded a răspuns:

Oare si cartofii curata oameni intr-un univers paralel?thinking

| Ashadow a răspuns:

Mda si pe urma fac o indigestie urata.

Răspuns utilizator avertizat
| foxsilver a răspuns:

Frumoasa intrebare.
Cu siguranta fluturii cand se indragostesc nu simt oameni in stomac laughing dar un tremur mai intens in aripi si un raid mai alert, e posibil sa aiba.Si oricum s-ar manifesta, ei nu vor uita nici o clipa sa iubeasca florile, spre deosebire de noi oamenii, care ne pierdem in vartejul vietii si uitam din ce in ce mai mult de frumusetea naturii ce ne inconjoara.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daa, doar ca aia sunt niste liliputzani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lol... rolling on the floor))rolling on the floor)))))rolling on the floor))))rolling on the floor)))rolling on the floor)))

| Aneurysm a răspuns:

Uomg, fluturii sunt zombie? D:

| floriasdfg a răspuns:

Da.

| DWDT a răspuns:

Eu simt porci in stomac cand ma indragostesc

| Firdinica a răspuns:

Nuuuu! Cand simti fluturi in stomac e doar o metafora adica tu de fapt esti fericit si ai o senzatie asemanatoare, daca fluturii ar simti oameni in stomac ar muri pentru ca sunt mici!

| Twix4Ever a răspuns:

Oare cand un porc se imbata, spune :"M-am imbatat ca un om?"thinking

| manolo a răspuns:

laughing asta da întrebare laughing

| Marmun a răspuns:

Daca simiti fluturi in stomac sigur ai mancat omizi

| LifeEternal a răspuns:

Si eu ma gandeam la acelasi lucru laughing
PS : Nu pot sa raspund la mesaje (sunt inca junior) Da-mi id-ul tau daca vrei sa vorbimwinking