| alecs13alecss a întrebat:

Cand se pierde virginitatea la baieti? La primul act sexual sau la prima masturbare?

Răspuns Câştigător
| LPCTSTR a răspuns:

Virginitatea este un termen mai mult psihologic decat unul biologic; ea se "pierde" la primul contact sexual.
Masturbarea nu are nicio treaba, cum virginitatea este mai mult in capul oamenilor, n-ai cum sa te dezvirginezi daca nu ai cu cine s-o faci.

6 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

La primul act sexual.

| Sofer a răspuns:

La primul act sexual ca doar nu te dezvirginezi cu mana.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Virginitatea se pierde la primul act sexual fie cu o fata fie cu un baiat (ceea ce e oribil si infricosator).

Cand fata si baiatul se unesc prin actul sexual practic voi doi sunteti unul. De ce? simplu BIBLIA spune ca in momentul in care actul sexual a avut loc voi v-ati unit fizic, spiritual/sufleteste atunci cand s-a intamplat adica sunteti un singur trup. Iar copii sunt rezultatul unirii dintre voi doi, si prin copii vostri voi doi ati creeat o lume noua mai buna s-au mai rea ori mai proasta s-au mai desteapta.

Daca ajungi la puscarie poponarii te vor face fetita lor preferata pentru ca acolo nu sti care e s-au care nu e asa ca ai mare grija fratele meu ca viata bate filmul, practic esti MORT.

Ai mare grija ce faci si cu cine te freci, pricepi ca sunt niste consecinte si tu platesti pretul pentru ca in viata totul se plateste. Eu iti spun asta ca sa te ajut pentru ca sunt oameni care nu te ajuta de loc.

Si ca sa stii si tu tinere nimeni nu iti face un bine decat gandindu-se la sine. Te-am ajutat pentru ca a trecut mult timp de cand nu am mai facut o fapta buna iar bunul Dumnezeu tine cont de asta.

NU FI PROST CACI E UN SPIMTOM PERISCULOS.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=DuCwtN07QBU ai mare grija tinere. Gandeste inainte sa treci la fapte si nu te lua dupa toti prostii care te intreaba daca mai esti virgin s-au nu.

| Stefan2K20 a răspuns:

Primul act sexual

| GabrielClaudiu32 a răspuns:

Iti tai pielita de la penis