| PupicAndreea a întrebat:

Cand se rupe un prezervativ?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cand nu e de calitate
cand nu e folosit corect
cand este expirat
cand nu a fost pastrat in conditii corecte

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cand e pus prost fara a respecta instructiunile din prospect sau daca coitul dureaza peste 30 de minute.

| kitty_4887 a răspuns:

Daca e de prasta calitate, sau iti este mic, sau expirat, pus gresit etc, dar de cele mai multe ori se intampla cand este uscat, ca sa nu se rupa trebuie sa fie bine lubricat si daca nu se poate face nimic in privinta asta poti folosi un lubricant de la farmacie, sexshop, etc

| Iustina_1557 a răspuns:

Cand vrea el, si nu vrei tu

| Ammizzu a răspuns:

Daca e sa fortezi foarte mult si daca ai organul cam mare sau sa nu fie lubrefiere.

| Loreddana a răspuns:

La noapte.

| Sarah1994 a răspuns:

Daca este unul de calitate sunt slabe sansele sa se rupa.

| Ruja_Sebastian_1986 a răspuns:

Dacă prezervativul este expirat și inexistent!

| Edm a răspuns:

Zi unde stai si vin sa-ti arat