| IonutSony a întrebat:

In ce conditii se poate rupe un prezervativ de ex un durex

Răspuns Câştigător
| Piinkyy a răspuns:

Daca nu il pui bine sau il poti intepa cu unghiilehappy dar de obicei durex este de calitate buna si rezista adica nu as vedea din ce cauza s-ar putea rupe poate nu e buna marimea prezervativului.

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Atunci cand il folosesti.Ca daca sta in cutie nu se rupe. Logic, nu?

| Onn3 a răspuns:

Se poate rupe daca are un mic defect care nu prea se vede, sau daca fata ta are unghii mari

| unknownn a răspuns:

Atunci cand gagicata se imbata si sufla in el crezand ca e balon.

| dragos9234 a răspuns:

Viteza prea mare.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In ce conditii ti-ai pierdut mintea? Sau neuronul muribund pe care-l aveai...

| byeddy a răspuns:

Se rupe rar, nu iti fa probleme

| NoNameInAction a răspuns:

Se pot rupe daca nu sunt bine puse pe penis inaintea folosirii sau daca au fost dinainte intepate cu un ac.

| XLoveForYou a răspuns:

Daca nu l-ai pus cum trebuie se poate rupe destul de usor...altfel nu cred ca poti sa ai probleme.