| maxim789 a întrebat:

Cand se uita fetele la mine...ce inseamna asta?

7 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Acum depinde si in ce mod se uita. Din pacate, nu poti citi gandurile unei fete. Poate se uita in gol si are altceva in cap, poate isi spune ca esti frumos, poate ca esti urat, poate se gandeste ca esti prost imbracat, poate zice ca semeni cu fostul. Nu te gandi ca gata, daca ai schimbat o privire cu o fata, inseamna ca e atrasa de tine.

| RAY a răspuns:

Ca poate te plac

| Violleta2022 a răspuns:

Depinde, poate sa insemne ca le enervezi, ori ca nu le pasa, ori ca te plac, ori ca nu te plac samd.

| corbulalbrosu a răspuns:

Inseamna ca fetele te-au observat si din acest motiv te si... analizeaza. Daca merita sa-si faca de lucru cu tine sau ....ba. big grin

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Ca ai un muc pe față

| Justme1997 a răspuns:

Poate ai ceva intre dinti, poate ti-i slitul desfacut poate mirosi, poate te plac. Nu se stie

| Kimball a răspuns:

Inseamna ca exişti.