| mihail2003 a întrebat:

Mergem la magazin si m-a oprit sa iau o sticla cu apa si era linga mine o fata,se uita la mine incontinuu, fetele care se uita la baieti, inseamna ca n-are prieten si pot sa fac cunostinta cu ea...ce ziceti?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Avea un interes in tine dar nu stii daca era serioasa sau nu. E bine sa le lasi pe ele pana iti zice ceva sa nu te arunci asa mor de ciuda ca nu umbli in disperare dupa ele.

| Violleta2022 a răspuns:

Poate se uita de curiozitate...

| sierra1 a răspuns:

"fetele care se uita la baietii, inseamna ca n-are prieten"
- o nu, insemnă doar că e curioase

| Andreeush a răspuns:

Nu neaparat. Mai sunt fete care se uita dupa baieti chiar daca au prieten.
Singurul mod de a afla daca e singura este sa vorbesti cu ea.

| Plato a răspuns:

Veșnică pomenire gramaticii limbii române. Odihnească-se-n pace.

| Stropdeploaie a răspuns:

Ai auzit de oameni cascati?