| mihail2003 a întrebat:

Cand merg pe strada, fetele se uita la mine. Ce inseamna, ca sunt dragut sau frumos?

11 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Probabil ca da, dar nu avem de unde stiilaughing

| Andreeush a răspuns:

În ce sens se uită la tine?

Răspuns utilizator avertizat
| Justme1997 a răspuns:

Poate sa fie:
ori frumos, ori prea urat,
Ori imbarcat ciudat, poate ai șlițul desfăcut

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca totusi vroiai sa stii, puteai sa ceri si tu o parere punând o poza cu tine.Dar dupã parerea mea ar trebui sa te consideri tu "dragut" si "frumos" farã sa astepti vreo confirmare din partea fetelor. Pe strada, sau oriunde altundeva.
Inseamna doar ca tu te uiti la ele, in plus e o pierdere energie sa te uiti dupã fete, care nu e nici o initiva din partea ta sa va cunosteti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai tu nu stii cum arati? Cum vrei sa stim noi?

| llleo a răspuns:

Întreabă-le tu.

| EduardEdyP a răspuns:

Pune și tu o poză...

| Fllrin a răspuns:

Asta da intrebare