| cLoSeN a întrebat:

Cand si unde v-ati tinut prima data cu persoana iubita de mana?

Răspuns Câştigător
| roxycool a răspuns:

Uite cum a fost:
m-a intrebat prietenul lui daca vreau sa ma combin cu el si am zis ca da apoi am iesit in curte in pauza(asta la scoala) si cand sa sunat (prietena mea cea mai buna avea prieten pe cel mai bun prieten al iubitului meu) si ea mea zis mie sa il iau de mana si el lui si neam tinut de mana pana in clasa
fii atenata: ziua mea era pe 9 mai si el so combinat cu mine pe 6 mai a fost cel mai dragut cadou si ne-am si sarutat pana acum pe gura de 11 ori pa

4 răspunsuri:
| DirectDinBerceni92 a răspuns:

In boscheti

| Chrisstine a răspuns:

In parculet:X

| Cristi_1137 a răspuns:

Asta nu e intrebare, mai bine intrebai cand am avut primul contact sexual. Pai prima data cand i-am cerut sa fie iubita mea(la prima intalnire) si peste totwinking, la plimbari, la scoala big grin, oricum nu trebuie nici sa o tii de mana ca pe un lacatbatting eyelashes, Succes in continuare.

| jjeleu a răspuns:

La scoala happy sincer