| Acadeeeaa a întrebat:

Cand simti mirosul unei persoane inseamna ca acea persoana se gandeste la tine?

Răspuns Câştigător
| xSweetAnGeLx a răspuns:

Nu prea cred ca este asa ceva. adica poate te-a imbratisat si a ramas parfumul acelei persoane pe tine si abia atunci iti dai seama... dar nu prea cred in chesti din astea.
nici in faza cu "daca sughici se gandeste cineva la tine"
e cum am mai spus... oameni au o capacitate foarte mare de a inventa lucrurile. lucrurile inventate nu sunt reale.
acum fiecare cu parerile lui happy

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu cred. Asa se zice daca sughiti cineva se gandeste la tine.

| elasexygagica a răspuns:

Inseamna ca persoana respectiva s-a besit langa tine

| saby26 a răspuns:

Nu cred ca tu te gandesti la ea sau doar simti pentru ca o iubesti mult

| MâţaD a răspuns:

Inseamna ca persoana respectiva trebuie sa se dea cu deodoranthappy

| Serafir a răspuns:

Nu draga mea cand simti mirosul unei persoane inseamna ca nu s-a dat cu deodorant sau s-a certat cu apa

| DarkTheory a răspuns:

Inseamna ca pute rolling on the floor smug