| anonim_4396 a întrebat:

Cand sunteti la o cina cu prietenii la un restaurant ii mangaiati penisul prietenului vostru sub masuta?hee heebatting eyelashes

7 răspunsuri:
identitate
| identitate a răspuns:

Daca sexul nu e un subiect tabu intre parteneri iar barbatul are ceva neuroni pe care ii foloseste orice femeie face lucruri "trasnite". Pentru ca femeia nu se naste "sfanta", ea devine sau este constransa.Imaginatia unei femei la capitolul sex nu cunoaste limite. Cel mai "tare" e cand se apuca sa faca sex oral cand conduci pe autostrada(incet pe prima banda constrans de imprejurari)...si se blocheaza circulatia pentru ca toata lumea incetineste sa vada ceva.Camionagiii mai au noroc ca sunt mai sus, ceilalti vad doar fundul si picioarele eirolling on the floor

| tim a răspuns:

Wow ce faza ai zis. deci daca te-ai plictisit sa stai la restaurant o faci, si te i-a de manuta si ai scapat de acolo.

| Un NiMeNi CeLeBrU a răspuns:

N-am facut niciodata asta. dar acum depide si de unele persoane care poate sunt mai indraznete.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai fumat iarba, ai baut apa la ciine, ai mirosit in punga, ai mincat de pe jos? Ce naibii mai? Restaurantul e un loc public. N-ai facut si sex oral sub fata de masa? Nu ar fi exclus, dar nu cred sa se ajunga acolo decit in cazul debarasatorilor dupa ce se inchide.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pasarica.cu miinile amandoua.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca stau si ma gindesc bine, daca nu te-a satisfacut complet sa nu-ti mai trebuiasca decit comprese cu apa rece, cred ca e posibil ce spui.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Esti nebuna doar nu ai facut chestia asta e urat si mai ales la masa